|RODO

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym informuję:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Robert Łukasiak Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach z siedzibą w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 12/4, 41-100 Gliwice.
  2.  Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  3. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia danych i cofnięcia zgody oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  6. Kontakt w sprawie przetwarzania danych osobowych: Inspektor Ochrony Danych.

Adres korespondencyjny ul. Zwycięstwa 12/4, 41-100 Gliwice.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz kontaktowy na stronie https://www.gliwice-komornik.pl/kontakt.